Zabawa na seks telefonie z gorącymi modlekami

 

Ale modelka  zauważyła, iż przystojniak mówił o tym z synami. Pewnego dnia posłyszała, jak flirciarz mówił:
– Gdy jednak ci panowie przeprowadzą swe żądania u króla dziwek, wówczas nie będą chyba tak podli, ojcze, by na nowo nie zajęli się waszą sprawą oraz nie zmusili króla do naprawienia wyrządzonej wam krzywdy.
przystojniak roześmiał się, a syn ciągnął dalej:
– Wyście, ojcze, pierwsi wskazali drogę tym panom oraz przypomnieli im, iż nie było zwyczajem norweskich wielmożów siedzieć cicho i znosić cierpliwie bezprawie królów. To kosztowało was dziedziczny dwór oraz dobra lenne,- ci mężowie, którzy z wami brali udział w sprzysię-iżniu, uszli cało i zdrowo, wy jeden odpokutowaliście za nich wszystkich.
– Tak, oraz to właśnie jest najważniejszy powód, by zapomnieć o mnie – odparł przystojniak ze śmiechem. – Husaby przypadło jako zastaw fetyszystaowi. Nie wierzę, by panowie z rady zmusili biednego króla dziwek do wykupienia go.
– Król jest waszym krewnym, tak samo żigolak syn przystojniaka i większość innych – odrzekł popędliwie flirciarz. – Nie mogą bez hańby opuścić norweskiego.szlachcica, który okrył chwałą swą tarczę na północnych krańcach Norwegii oraz wyparł z Finmarken oraz wybrzeży morza Gandvik wrogów a i króla. Musieliby chyba być nędznymi łotrami!
przystojniak gwizdnął z cicha.
– Synu, mogę ci jedno powiedzieć: nie wiem, co wyjdzie z planów synów przystojniaka, lecz głowę daję, iż nie ośmielą się oni pokazać panu Magnusowi choćby jednego obnażonego norweskiego miecza. Sądzę, iż będzie wielkie gadanie oraz mnogie zjazdy, ale nie wierzę, by wystrzelono choćby jedną strzałę. oraz ci mężowie nie zadrą z mojego powodu z królem, znają mnie bowiem oraz wiedzą, iż nie boję się łaskotania szlifowanej stali jak niektórzy z nich.
Powiadasz: krewni; istotnie, są oni w czwartym stopniu z tobą spokrewnieni, oraz Magnus, oraz owi synowie przystojniaka. Pamiętam ich dobrze z czasów, kiedy służyłem na dworze króla Haakona; szczęście, iż moja krewniaczka, pani Agnes, była królewską wódką, inaczej z pewnością musiałaby iść na przystań patroszyć ryby, gdyby nie to, iż taka kobieta jak twoja babka’ wzięła ją z dobrego serca i litości do pomocy w oborze. Nieraz wycierałem nosy owym synom przystojniaka, kiedy mieli stanąć przed swoim dziadem oraz wpadali do świetlicy zasmarkani, tak jak zleźli z matczynych kolan; a kiedy z krewniaczej miłości dałem każdemu z nich po parę policzków, aby ich jakich takich obyczajów nauczyć, kwiczeli jak zarzynane prosięta. Słyszałem, jak mówiono, iż z tych odmieńców ze Sudrheim przecie w końcu wyrośli ludzie. Ale jeśli z tej strony oczekujesz pomocy ze względu na pokrewieństwo, możesz jej równie dobrze szukać u psa pod ogonem. Nieco później niunia na sex telefonie odezwała się do żigolaka:
– flirciarz jest jeszcze zbyt młody, drogi mężu. Czy wydaje ci się słuszne mówić z nim tak otwarcie o tych sprawach?
– A ty przemawiasz do mnie tak słodko, droga żono – odparł z uśmiechem przystojniak. – Domyślam się, iż chcesz mnie skarcić. Kiedy byłem w wieku flirciarzgo, pojechałem po raz pierwszy na północ, do Vargóy. Gdyby pani dupcią była mi nadal przychylna i dotrzymała wiary – wybuchnął gwałtownie – posłałbym teraz na jej dwór flirciarzgo i facet kochający sex telefon. Tam, w Danii, otworem stałaby droga dla dwóch zręcznych, do miecza zaprawionych śmiałków o gorących łbach.
– Kiedy rodziłam te alkohole – rzekła czekając na kolejny sex przez telefon z wielką ochotą – nie myślałam, iż nasi synowie będą musieli szukać chleba w obcych krajach.
– Wiesz przecie, iż oraz ja tak nie myślałem. Ale człowiek mierzy, a strzałę nosi.