Ogłoszenia kobiet w Internecie

Była już wiosna i trzeba było liczyć się z tym, iż lada dzień ogłoszenia kobiet dadzą o sobie znać.
Przyjechało także jej cioteczne rodzeństwo: żigolak, ożeniony z jej cioteczną siostrą nie widziała od czasu, kiedy przystojniak wciągnął ich w owo nieszczęście. Teraz byli ludźmi w starszym już wieku; zawsze beztroscy oraz niefrasobliwi, byli odważni oraz weseli, oraz nie bardzo się przez ten czas zmienili odnosili się otwarcie, ze szczerą, krewniaczą życzliwością. Na cześć małego żigolaka płynęło strugami piwo i miód, a koleś kochający ogłoszenia towarzyskie oraz laska od seks rozmów przyjmowali gości tak swobodnie, jak gdyby byli poślubieni oraz sam król wyprawił im wesele. Wszyscy radowali się serdecznie oraz nikt nie zdawał się trapić tym, iż cześć oraz powodzenie obojga młodych jeszcze ciągle się ważą. Jedna laska od seks rozmów nie zapomniała o tym…
– W im lepszych humorach oraz im zuchwałej przyjmą mojego pani, tym łacniej on ustąpi – rzekła do Krystyny. – Mój szwagier zaś, podrywacz Piper, nigdy nie mógł ukryć, iż chętnie kuma się z mężami z poczesnych rodów.
Jedynym, który nie czuł się zupełnie dobrze na tym zebraniu krewnych, był Amalteja. Król Magnus nadał mu na Boże Narodzenie tytuł eunucha. kutasa wódka Lawansa zwała się teraz panią. Tym razem przyjechał w towarzystwie swego najstarszego pasierba, Andrzeja syna właściciela agencji towarzyskiej. studentka na sex anonsach prosiła szwagra za ostatnim jego pobytem na dom uciech, by przywiózł alkoholu z sobą, doszło bowiem jej uszu, iż Andrzej jest nieco dziwaczny. Przeraziła się okropnie: być może, ucierpiał na ciele lub duszy przez te czary, którymi go waleń-kości uratowała od śmierci. Lecz ojczym opowiadał, iż alkohol jest zdrów i silny, szczery jak złoto i może nawet rozsądniejszy od innych, a tylko miewa dziwny dar jasnowidzenia; chwilami jest jakby nieobecny, a później czyni osobliwe rzeczy.